טיפים לניקוי ידידותי לסביבה

BISSELL בשליחות “להפוך לירוקים יותר” ואנחנו מקווים לעודד אחרים לעשות את אותו הדבר! הנה כמה טיפים פשוטים שיהפכו את שגרת הניקוי שלכם לירוקה מעט יותר.

 


חפש מוצרי ניקוי וכלים אשר מיוצרים באמצעות רכיבים ממוחזרים

הרחב

מכשיר הניקוי העמוק הקומפקטי Little Green מיוצר בתהליך סגור בו לפחות 50 אחוז ממרכיבים הפלסטיים ממוחזרים לאחר שימוש צרכני קודם. לפי חישוב פשוט, אם כל מבוגר בארה"ב ירכוש מערכת Little Green, זה יהיה כמו למחזר כ-330 מליון ק"ג פלסטיק, או 20 מליון שקיות אשפה. המכלים והצינור עשויים ללא PVC, והקרטון והמילוי שבתוכו גם הם 100% מחומרים ממוחזרים!

במקום להשתמש במגבות נייר ומגבונים חד פעמיים, ניתן להפוך חולצות ישנות לסמרטוטים כמו פעם

הרחב

שימוש חוזר בבדים הוא דרך מצוינת להפחתת ההשפעה הסביבתית שלכם, כמו גם דרך טובה לחסכון בכסף.

השתמשו בקיטור לחיטוי משטחים

הרחב

כאשר עובדים לפי ההנחיות, הקיטור הוא אמצעי ניקוי טבעי לגמרי המחטא משטחים ללא צורך בכימיקלים. מערכת מגב הקיטור (Steam Mop™) עושה שימוש בכוח החיטוי של קיטור לניקוי רצפות קשות באופן טבעי, ללא אדים מזיקים או שאריות שנותרו מאחור. לאחר ניקוי, ניתן לשטוף את רפידות המיקרופייבר ולהשתמש שוב, ולמנוע בזבוז של מטליות חד פעמיות.

קראו את התווית על כל התרסיסים והחומרים

הרחב

חוששים מהשפעת הכימיקלים שמתחת לכיור שלכם על הסביבה? חפשו תרסיסים וחומרי ניקוי מתכלים, ללא פוספטים, צבעים, מבהירים אופטיים ומתכות כבדות.

כמו כן, חפשו במיוחד מוצרים נושאי תעודה של ידידותיים לסביבה מגופים כמו הסוכנות להגנת הסביבה וכאלה שנושאים חותמות DfE - Design for the Environment. כל חומרי הניקוי של מערכות BISSELL הם מאושרי DfE, כמו כן, לאחרונה הוכרזה BISSELL כ-“Champion Formulator” מטעם יוזמת ה-Safer Detergents Stewardship של ה-DfE.