מבוא לשאיבת אבק

בחירת שואב אבק

עם כל כך הרבה אפשרויות ותכונות של מוצרים, בחירת שואב אבק יכולה להיות די מבלבלת! אנחנו כאן כדי לעזור עם תשובות לשאלות הנפוצות ביותר. 

למה דווקא שואב אבק של BISSELL?

הרחב

BISSELL מספקת מוצרי טיפוח רצפה איכותיים מעל 125 שנה. מוצרי הניקוי העמוק שלנו ידועים באיכותם ובביצועים המעולים שלהם. אותם סטנדרטים חלים גם על מוצרי שאיבת האבק שלנו .

שואבי האבק של BISSELL תוכננו, עוצבו ויוצרו במיוחד עבור הצרכן. BISSELL משקיעה משאבים רבים במחקר שוק כדי להבין ולאחר מכן לענות על צורכי מוצרי הניקוי של הצרכנים. ל-BISSELL יש קו שואבים עומדים, נגררים, שואבי מטאטא, וכל אחד מהם מיועד לצורך ספציפי, בין אם לערכת ניקוי מהיר או לניקוי עמוק. בנוסף, בתוך כל אחת מקטגוריות מוצרים אלה, BISSELL מציעה תכונות ואפשרויות שונות על מנת לענות על רצונות הלקוחות.

מה ההבדל בין השואב העומד לבין הנגרר?

הרחב

שואבי אבק נגררים הם נמוכים ובעלי צינור ארוך עם מוט בסופו. בזמן שמנקים באמצעות הצינור והמוט, נמשכת היחידה הנגררת מאחור. שואבי האבק העומדים עומדים גבוה ובעלי ידית, המשמשת כדי לדחוף את שואב האבק. בעת ניקוי שטיחים, הפסולת נאספת דרך הרגל או בסיס היחידה. לרוב השואבים העומדים גם יש צינור וכן כלים נוספים, המשמשים בדרך כלל לשאוב במקומות שקשה להגיע אליהם, ובעת ניקוי רהיטים.

בשלב מסוים, נחשבו השואבים הנגררים לקלים יותר לשימוש בניקוי מקומות קשים להגעה ולניקוי מגוון רחב יותר של משטחי רצפה. עם זאת, לשואבים העומדים של היום הוסיפו תכונות ניקוי, כגון התאמות גובה רצפה חשופה, הדלקה וכיבוי גליל מברשת, וכן הם קלים יותר לתמרון. בנוסף, תוספת הכלים המובנית הפכה את שואבי האבק העומדים לרב תכליתיים יותר.

מה עדיף - שואב אבק ללא שקית או עם שקית?

הרחב

אף דגם אינו "טוב" מהשני. בדיקות BISSELL מראות כי עם תחזוקה נכונה, שני הדגמים יכולים לנקות היטב באותה מידה. ביצועי הניקוי של שואב אבק ספציפי תלויים בגורמים רבים ושונים.

שואב אבק עם שקיות יאבד מיעילות הניקוי ככל שהשקית מתמלאת בפסולת. השקית חייבת להיות מוחלפת כשהקיבולת שלה מתמלאת בין 1/2 ל 2/3 כדי לקבל את ביצועי הניקוי הטובים ביותר. בשואב אבק ללא שקית, המכל השקוף אוסף את הלכלוך ולכן אין שקיות למלא ולסתום. בנוסף, עם מכל פסולת שקוף, ניתן לראות מתי הגיע זמן הריקון. עם מערכת ללא שקית, זרימת האוויר וכוח היניקה קבוע יותר.

שואבי אבק ללא שקית יתחילו לאבד מכוח היניקה כאשר המסננים נסתמים בחלקיקי אבק דקים. יש לבדוק את המסננים ולנקותם, או להחליפם, כפי שהומלץ על ידי היצרן. לשואבי האבק ללא שקית יש כיום מסננים רחיצים, קלים לניקוי ותחזוקה פשוטים.

החידוש האחרון בשואבי אבק ללא שקית הוא הטכנולוגיה הרב-ציקלונית. באמצעות הכוח הצנטריפוגלי, במקום שימוש במסננים להפרדה של הלכלוך והחלקיקים, מסנן שואב הואקום יכול להישאר נקי יותר וכתוצאה מכך מתקבלת יניקה קבועה לניקוי מעולה.

ביחידות ללא שקית, הנוחות היא היתרון הגדול. אין צורך לחפש, לקנות ולהחליף שקיות. מיכל הלכלוך השקוף מאפשר לראות כמה נשאב ומה ההספק. זה גם פשוט יותר לחלץ אובייקטים שנשאבו בטעות.

הבחירה בין שואב אבק עם שקית לכזה ללא שקית תלויה בהעדפה האישית שלכם.

האם אמפראז' גבוה יותר משמעותו יכולת ניקוי גבוהה יותר?

הרחב

לא. האמפראז' הוא בסך הכל כמות הזרם החשמלי המשמשת את המנוע. ביצועים תלויים בשילוב של זרימת אוויר/יניקה (A) בתוספת פעולת המברשת (B) לניקוי (C). לכן, דרך קלה לזכור מה חשוב לביצועי ניקוי טובים היא "A + B = C™". יצרנים מסוימים מתמקדים רק ב- A או ב- B אבל BISSELL, לעומת זאת, מבינה את החשיבות של שניהם.