מבוא לשאיבת אבק

כיצד מפתחים שואבי אבק?

תוהים איך התפתח שואב האבק עד שהגיע למדף בחנות? קראו עוד

כיצד נולדים רעיונות חדשים לשואבים חדשים?

הרחב

שואבי אבק BISSELL תוכננו לענות על הצרכים שלכם. תוך שאנו מקשיבים לכם, הצרכנים, פיתחנו קו שלם של שואבי אבק המקלים על ניקוי הבית.

חלק ממטרת העל והאמונה של BISSELL היא להתחיל עם הצרכן, כדי לפתח ולשווק מוצרי ניקוי מעוררי השראה (Life Inspired Cleaning Innovations™). משמעות הדבר היא שהמוצרים שלנו תוכננו ופותחו כדי לענות על צרכים אמיתיים של הצרכנים.

על מנת להבין את הצרכים הללו, קבוצת מחקר השוק שלנו מבצעת מגוון רחב של מחקרים. אנחנו מדברים עם הצרכנים ואוספים מידע בדרכים רבות. לדוגמה, אנו הולכים לבתי הצרכנים לצפות בהם כשהם מנקים, זה מאפשר לנו להתבונן בהתנהגות ובשימוש במוצר/במותג בסביבת החיים האמיתית. זה עוזר לנו לזהות שיפורים אפשריים לביצוע במוצרים קיימים כמו גם לעלות על רעיונות למוצרים חדשים שיענו על צרכים שלא סופקו עדיין.

איך נבדקים שואבי האבק?
 

הרחב

בתהליך התכנון והפיתוח, מוצרי BISSELL נבדקים בהתאם לתהליך בדיקה מקיף הכולל מעל 150 בדיקות ספציפיות! תהליכי בדיקה כוללים אלה, בודקים את התכנון במונחים של בטיחות המוצר, עמידות, אמינות וביצועים ביסודיות רבה. מוצר אינו יכול לעבור לשלב המכירות לפני שעבר את כל דרישות התכנון המחמירות שנקבעו על ידי השיווק וההנדסה, שמבטיחים את שביעות רצון המשתמשים.

רוב בדיקות המוצר שמתבצעות ב-BISSELL מבוססות על ניסיון רב שהצטבר במהלך 128 שנים של ניסיון בפיתוח מוצרי טיפוח לרצפה; ניסיון שאין שווה לו בקרב המתחרים שלנו. BISSELL גם מבצעת בדיקות ועומדת בכל התקנים המקובלים בתעשייה המומלצים על ידי UL, CSA, ASTM, ANSI, ו-IEC. דרישות הבדיקות שלנו בדרך כלל עולות על תקני התעשייה, בכדי להבטיח שהמוצרים שלנו מאוד בטוחים ובעלי ביצועים גבוהים, שהרי אנו שואפים להיות הבחירה הראשונה של לקוחותינו בחפשם מוצרי ניקוי.

אנו בטוחים כי בעת רכישת מוצר BISSELL, תוכלו לחוות שנים רבות של שביעות רצון מהביצועים!