בחר מכשיר לניקוי עמוק

אין אף יצרן של מכשירים ביתיים לניקוי עמוק שהוא יותר מנוסה בקטגורית הניקוי העמוק מ-BISSELL. בכל הצניעות, אנחנו חלוצים בקטגוריה זו. מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL מוכרים כסטנדרט איכות הגבוה ביותר בתעשייה עם תכנון הנדסי לעמידות ואמינות גבוהה לכל יחידה, בכל שלב של הדרך. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על איך לבחור את מערכת הניקוי העמוק של BISSELL המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

 

מהו היתרון של ניקוי עמוק בחום?

הרחב

לסדרת ProHeat® ו- ProHeat 2X® של חברת BISSELL תכונה מובנית של חימום מי ברז חמים בעד 25 מעלות נוספות ליעילות ניקוי מרבית.

כמה חזק מכשיר הניקוי העמוק של BISSELL?

הרחב

על פי רוב, למכונות שלנו כוח סוס אחד ו-12 אמפר. עם זאת, כח הניקוי ויניקה אינו קשורים באופן ישיר לכוחות סוס או לכוח אמפרז'. מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL כה יעילים - וכה עוצמתיים - בגלל התכנון הייחודי המוגן בפטנט של ראש הפיה ומערכת הקיבולת שלנו.

באיזה גודל אזור יכול המכשיר לטפל?

הרחב

בעת שימוש במכשירי הניקוי העמוק העומדים בגודל מלא (כגון ProHeat 2X® Select), ניתן בדרך כלל לנקות חדר בגודל של כ-5X6 מטרים, לפני שצריך לרוקן את מכל המים המלוכלכים ולהוסיף נוזל ניקוי חדש ומים טריים.

עם המכשירים העומדים לניקוי עמוק הקטנים יותר (כגון QuickSteamer®), ניתן בדרך כלל לנקות איזור בגודל כ-4X4 מטרים, לפני שצריך לרוקן את מכל המים המלוכלכים ולהוסיף נוזל ניקוי חדש ומים טריים.

כמויות אלה ישתנו כתלות בכמות המים/כימיקלים בהם אתם משתמשים לניקוי. 

האם כל מכשירי הניקוי העמוק מצוידים כראוי לניקוי הבית כולו?

הרחב

לא. מכשירים מסוימים לניקוי עמוק, כגון QuickSteamer® או SpotBot® מתאימים יותר לניקוי לכלוך יומיומי כגון כתמי רטיבות, כתמים ואזורים קטנים. בעת רכישת מכשיר לניקוי עמוק המיועד לניקוי הבית כולו, עדיף לבחור במכשיר לניקוי עמוק בגודל מלא, כגון ProHeat 2X® Select.

יש לי כמה אזורים קטנים שצריכים ניקוי. מה הייתם ממליצים?

הרחב

לניקוי מהיר של כתמים, נזילות ואזורים קטנים, BISSELL ממליצה על BISSELL SpotBot® או Little Green®. העיצוב הקומפקטי והמודרני של המוצרים מאפשר את ניידות מכשירי הניקוי עמוק למגוון סוגי ניקיונות. הם מנקים ביסודיות כתמים, שאריות נוזלים, אזורי תעבורה גבוהה ואזורים קטנים, בכלל זה מדרגות, ריפודים וריפודי מכוניות. הריסוס בלחץ גבוה משחרר לכלוך עמוק המוטמע עמוק בכתמים, ומברשת הקרצוף המובנית משפשפת כתמים ולכלוכים. ולהשלמת משימת הניקוי, יניקה חזקה מרימה את הלכלוך והלחות. ה-SpotBot® ייחודי בכך שהוא מאפשר לעשות את כל זה בלי עבודה קשה. פשוט ממקמים את המכונה על מקום הכתם, מפעילים והולכים - המכונה עושה את העבודה בשבילכם.