חסכו כסף בכך שיהיה לכם מכשיר משלכם

ניקוי שטיחים בסגנון עשה-זאת-בעצמך הוא משימה קלה ובמחיר סביר לכל רמות התקציב והמיומנות. בין אם אתם מרבים לנקות כתמים ולכלוכים או מנקים מידי פעם את כל השטיחים בביתכם, לקניית מכשיר ניקוי עמוק של BISSELL יש יתרונות ברורים:

 

חסכו כסף.

הרחב

בהשוואה לעלות שכירת אנשי מקצוע או שכירת ציוד, רכישת מכשירי BISSELL תחסוך לכם כסף בטווח הארוך. שירותים מקצועיים גובים תשלום של מאות שקלים לטיפול יחיד ועלות שכירת המכשירים יכולה להסתכם גם היא בסכום גבוה ליום שימוש, כאשר מחשבים גם את העלות הכימיקלים. בגלל שמחירי מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL מתחילים ב-80$, העלות הראשונית תוחזר במהירות כעבור מספר שימושים.

חסכו בזמן.

הרחב

כשזה מגיע לשיקולי נוחות, אין בכלל מקום להשוואה. כשיש לכם מכשיר משלכם, אתם יכולים לנקות בכל זמן שמתאים לכם - ללא קשר ללוח זמנים של מישהו אחר או למדיניות החזרה של 24 שעות של חנות. מעבר לכך, כתמי נוזלים ולכלוך שמקורם בחיות מחמד אינם נוצרים באופן מתוכנן, וככל שמקדימים לנקות כך ייטב.

הגנו על השקעתכם.

הרחב

אתם משקיעים הרבה בביתכם, וחשוב להגן על השקעה זו. ניקוי שגרתי שומר את השטיח במצב טוב לאורך זמן, וניקוי שטיח חדש עם מכשיר לניקוי עמוק של BISSELL בנוסחות המכילות מגן Scotchgard™ כל 12 חודשים, משאיר את תוקף האחריות על השטיח מ-3M. זו הדרך הזולה ביותר לשמור על המראה החדש של השטיח והריפודים לאורך זמן, כך שאתם לא צריכים לבצע רכישות מסוג זה לעתים קרובות מידי.