שאלות נפוצות על ניקוי עמוק

אין אף יצרן של מכשירים ביתיים לניקוי עמוק שהוא יותר מנוסה בקטגוריה זו מ-BISSELL. בכל הצניעות, אנחנו חלוצים בקטגוריה זו. מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL מוכרים כסטנדרט איכות הגבוה ביותר בתעשייה עם תכנון הנדסי לעמידות ואמינות גבוהה לכל יחידה, בכל שלב של הדרך. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על איך לבחור את מכשיר הניקוי העמוק של BISSELL המתאים ביותר לצרכים שלכם.

 

איך עובד הניקוי העמוק?

הרחב

מכשיר ניקוי עמוק של BISSELL דוחף תערובת חומר ניקוי חם עמוק לתוך השטיח שלכם, כדי להדוף החוצה את הלכלוך והזוהמה, בזמן שהמברשות המובנות עוקרות את הלכלוך המוטבע-עמוק החוצה. באותו הזמן, יניקה חזקה מושכת באופן מיידי את הלכלוך והנוזלים החוצה.

מה ההבדל בין מכשיר לניקוי עמוק של שטיחים למכשיר ניקוי בקיטור?

הרחב

אנשים רבים מתייחסים לניקוי עמוק של שטיחים כניקוי בקיטור. בעוד שמכשירים לניקוי בקיטור קיימים, הם משמשים למשטחים קשים בלבד. ניקוי בקיטור עושה שימוש ממשי באדים לניקוי סוגים שונים של משטחים, וקיטור זה עלול לפגוע בסיבי השטיח ולהסיר את ההגנה מהשטיח. ניקוי שטיחים עמוק, לעומת זאת, נועד לדחוף תערובת של תמיסת חומר ניקוי ומים חמים לתוך השטיח כדי לנקות אותו לעומק. התמיסה והלכלוך מוצאות מן השטיח, ומשאירות את הסיבים ואת בסיס שטיח נקיים. כך שלא כמו מכשירים לניקוי בקיטור, ניקוי שטיחים עמוק אינו משתמש בקיטור.

האם מכשירי ניקוי עמוק יכולים לשמש לניקוי משהו מעבר לשטיחים שלי?

הרחב

כן. בדרך כלל, הלקוחות שיש לכם מכשירי ניקוי עמוק של BISSELL מנקים בעזרתם גם ריהוט, ריפודי רכב, מדרגות ומזרנים.

האם ניקוי עמוק עובד על כל סוגי השטיחים והבדים?

הרחב

מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL בטוחים ויעילים כמעט על כל השטיחים, אם כי סוגים מסוימים של צמר דורשים טיפול נוסף. באשר לבדי ריפוד - לא מנקים משי וקטיפה בניקוי עמוק. מובן שיש לעקוב תמיד אחר הוראות הטיפול של יצרני הרהיט לפני השימוש במוצר שלנו.

האם ניתן להשתמש בחומרי ניקוי אחרים שאינם של מותג BISSELL?

הרחב

אפשר להשתמש באחרים, אך איננו ממליצים על כך. חומרי הניקוי שלנו אינם מכילים חומרי צבע, פוספטים או מבהירים אופטיים, וביצועי הניקוי שלהם אופטימליים כאשר משתמשים בהם בשילוב עם מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL. יצרני השטיחים גם ממליצים על שימוש בחומרים נוגדי כתמים לפחות פעם בשנתיים, וחומרי הניקוי העמוק של BISSELL הם היחידים המכילים הגנת Scotchgard™. כאשר חומרים אלה בשימוש עם מכשיר לניקוי העמוק מסדרת ProHeat®של BISSELL, זהו השילוב היחיד של מערכות ניקוי עמוק לצרכן השומר על תעודת האחריות Scotchgard™ מפני כתמים. ובמחיר משוער של 4 סנטים למטר רבוע, עלות שהיא יחסית נמוכה.

מדוע שאיבת אבק שבועית אינה מספיקה?

הרחב

שואבי האבק, אפילו הקטנים ביותר, פשוט לא יכולים להגיע ללכלוך העמוק שבבסיס סיבי השטיח. תהליך הניקוי העמוק פותח כך שיגיע ללכלוך אליו לא מגיעים שואבי האבק. ולמרות שניקוי עמוק עושה הרבה יותר מאשר לשאוב אבק, העבודה בפועל היא קלה ממש כמו לשאוב אבק.

כמה ייקח לשטיח להתייבש לאחר ניקוי עמוק?

הרחב

זמן הייבוש משתנה בתלות בסוג השטיח, עובי משטח השטיח וטכניקות הניקוי של המשתמש. בממוצע, מומלץ לחכות 4-6 שעות לפני שהולכים על השטיח לאחר ניקוי עמוק.