טיפים לבקרת חומרים אלרגנים

אם יש לכם שאלות נוספות, שלא מצאתם כאן תשובה עבורן, אנא אל תהססו לפנות אלינו.

מה הם האלרגנים הנפוצים בבית?

הרחב

האלרגנים הנפוצים בבית הם פסולת של קרדית האבק, חיות מחמד ואלרגנים מאבקת פרחים.

מהי קרדית האבק?

הרחב

קרדית האבק היא טפיל בעל 8 רגליים ממשפחת העכבישים, הניזון מקשקשי עור מבני אדם ובעלי חיים ופטריות.

איך חודרות קדריות האבק לתוך הבית שלי?

הרחב

קרדית האבק נפוצה ויכולה להיות מועברת על הבגדים או על הגוף. ברגע שכמה מהן מועברות לתוך הבית, הן מתרבות במהירות וחיות למשך 3 חודשים, ובזמן זה מטילות מאות ביצים כל אחת.

מה יש בקרדית האבק שגורם לתגובה כה שלילית אצל בני אדם ?

הרחב

החלבונים בכדורי הצואה של קרדית האבק, הם אלו שגורמים לבני אדם להגיב כאילו נדבקו בשפעת. תסמינים נפוצים כוללים התעטשות, גרוד, עיניים דומעות ונשימה כבדה.

כיצד ניתן להיפטר מקרדית האבק בבית?

הרחב

זה כמעט בלתי אפשרי להיפטר לגמרי מקרדית האבק בבית. אולם ניתן להפחית את כמות הקרדית בבית. ניקוי שגרתי קבוע המורכב משאיבת אבק וניקוי עמוק עוזר לצמצם את כמות האלרגנים בבית.

כיצד משפיע ניקוי עמוק על האלרגנים בבית?

הרחב

לניקוי והרחקה של אלרגנים אלה, יש להתמקד ב-"שליטה באבק". יהיה עליכם להפחית את ריכוז האלרגנים באזורי המגורים. נוסחת ה-Multi-Allergen Removal™ של BISSELL לשימוש במכשירי הניקוי העמוק תסייע בהסרה של אלרגן קרדית האבק ואלרגני חיות מחמד ואבקנים.

מדוע כדאי להשתמש בנוסחת Multi-Allergen Removal™ עם Scotchgard™ Protector?

הרחב

נוסחת ה-Multi-Allergen Removal עם Scotchgard Protector פותחה במיוחד עבור פעולת ניקוי עמוק המסייעת לנקות ולהסיר קרדית אבק, אלרגני חיות מחמד ואבקנים. כל מי שרוצה לצמצם סוגים אלה של אלרגנים בבית, כדאי שישתמש בנוסחה זו.

כיצד תשפיע שאיבת אבק רגילה על אלרגני קרדית האבק, אלרגני חיות מחמד ואבקנים בבית?

הרחב

שאיבת האבק הינה חלק מהשליטה באבק בתהליך הניקוי, המסייע בשליטה באלרגנים אלה. חשוב להשתמש בשואב אבק איכותי. בלי שואב איכותי, הסירקולציה של האוויר בחדר תהיה מלוכלכת. מה שאתם צריכים זה שואב אבק הכולל מערכת סינון משובחת. ל-Healthy Home Vacuum® של BISSELL יש מערכת סינון AireTight® HEPA Filtration System הלוכדת ונועלת כ 99.9% מהאבקנים, פריחה, נבגי עובש וקשקשי חיות מחמד מהאוויר לתוך שואב האבק.