טיפים לניקוי אוטומטי

טיפים לניקוי פנימי של מכוניתכם.

כיצד להסיר שמן משטיחי וריפודי הרכב?

הרחב

כדי להסיר שמן משטיחי וריפודי המכונית, BISSELL ממליצה על טיפול עם Tough Stain ™Precleaner של BISSELL. בשילוב עם SpotBot® או Little Green® של BISSELL, נוסחת ה-Little Green® ו-Tough Stain Precleaner® יעבדו יחד להוריד את כתמי השמן מהמשטח.

כיצד להסיר כתם דלק משטיחי וריפודי המכונית?

הרחב

כדי להסיר כתם דלק משטיחי וריפודי המכונית, BISSELL ממליצה על טיפול עם Tough Stain Precleaner של BISSELL. כימיקל זה פותח על מנת למנוע כתמי דלק מהמשטח שמנקים. כשמשלבים עם SpotBot® של BISSELL, נוסחת ה-Little Green® ו-Tough Stain Precleaner™ יעבדו יחד להוריד את כתמי הדלק מהמשטח.

כיצד להסיר לכלוך קשה משטיחי וריפודי המכונית?

הרחב

לכלוך אדמה או חול קשה נפוץ מאוד בפנים הרכב. אם פנים הרכב לא ינוקה לעיתים קרובות, לכלוך וחול יכולים להצטבר במהירות ולהיות קשים להסרה. על מנת להסיר את הלכלוך והחול באופן מוצלח, תצטרכו את שואב האבק שלכם, מכשיר הניקוי העמוק, חומרי הניקוי של BISSELL ומים חמימים. להתחלת תהליך הסרת הלכלוך והחול, יש לאסוף תחילה את הלכלוך הגדול והמוצק, כגון אבנים ו/או מטבעות. ואז, שאבו את פנים הרכב. בשלב הבא, השתמשו במכשיר הניקוי העמוק של BISSELL כדי להסיר את כל הלכלוך והזוהמה שהתקשתה בתוך פנים הרכב. מכשיר הניקוי העמוק השימושי ביותר שנועד להתמודד עם אתגרי ניקוי שטחים קטנים הנפוצים בפנים הרכב הוא SpotBot® של BISSELL. העיצוב הקומפקטי, הריסוס בלחץ גבוה ועצמת היניקה הגבוהה מעניקים ניקוי עמוק חזק לניקוי שטחים קטנים. קרצפו בעדינות את האזור כדי לשחרר את השאריות שנוצרו על ידי לכלוכי האדמה. לאחר מכן, השתמשו במכשיר הניקוי העמוק של BISSELL.

כיצד להסיר נוזל לרדיאטור משטיחי וריפודי המכונית?

הרחב

כדי להסיר נוזל לרדיאטור משטיחי וריפודי המכונית, BISSELL ממליצה על טיפול עם Tough Stain Precleaner של חברת BISSELL. כשמשלבים עם SpotBot® של BISSELL, נוסחת ה-Little Green® ו-Tough Stain Precleaner™ יעבדו יחד להוריד את כתמי נוזל הרדיאטורים מהמשטח.

כיצד להסיר נוזל גיר או נוזל הידראולי משטיחי וריפודי המכונית?

הרחב

כדי להסיר נוזל גיר או נוזל הידראולי משטיחי וריפודי המכונית, BISSELL ממליצה על טיפול עם Tough Stain Precleaner של BISSELL. כשמשלבים עם SpotBot® של BISSELL, נוסחת ה-Little Green® ו-Tough Stain Precleaner™ יעבדו יחד להוריד את הכתמים האלה מהמשטח.

כיצד להסיר נוזל בלמים משטיחי וריפודי המכונית?

הרחב

כדי להסיר נוזל בלמים מהשטיח ומהריפוד של המכונית, BISSELL ממליצה על טיפול עם Tough Stain Precleaner של BISSELL. כשמשתמשים בשילוב עם SpotBot® של BISSELL, נוסחת ה-Little Green® ו-Tough Stain Precleaner™ יעבדו יחד להוריד את כתמי נוזל הבלמים מהמשטח.

כיצד להסיר אבק רפידות בלמים משטיח הריפוד של המכונית?

הרחב

כדי להסיר אבק רפידות בלמים משטיח וריפוד המכונית, BISSELL ממליצה על שימוש ב-Tough Stain Precleaner של חברת BISSELL. כשמשלבים זאת עם SpotBot® של BISSELL, נוסחאות ה-Little Green® וה-Tough Stain Precleaner™ עובדות יחד להורדת כתמי אבק רפידות בלמים מהמשטח.