טיפים לניקוי ביתי ומשפחתי

אם יש לכם שאלות נוספות, שלא מצאתם כאן תשובה עבורן, אנא אל תהססו לפנות אלינו.

מדוע כדאי לבצע ניקוי עמוק לשטיחים ולריפוד?

הרחב

ניקוי עמוק הוא תהליך ניקוי שטיחים שמשחרר ומסיר לכלוך עפר מזיק ולכלוך ששקע עמוק לתוך סיבי שטיח. תהליך הניקוי העמוק משלב יניקת ואקום, פעולת קרצוף, מים חמים וחומר ניקוי המנקים מעבר לפני השטח של השטיח. לא רק שניקוי עמוק תכוף מגן על ההשקעה שיש לכם בביתך, אלא שהורים לילדים צעירים, בעלי חיות מחמד והסובלים מאלרגיה ימצאו שניקוי עמוק מועיל להם במיוחד.

כמה זמן זה לוקח לשטיח וריפודים להתייבש לאחר ניקוי עמוק?

הרחב

בממוצע, ייקח כ-2-4 שעות לשטיח וריפוד להתייבש לאחר ניקוי עמוק. כדי לזרז את תהליך הייבוש, מומלץ להשתמש במאוורר להגדלת זרימת האוויר.

האם חומרי הניקוי של BISSELL מזיקים לבני אדם או לחיות מחמד?

הרחב

חומרי הניקוי של BISSELL הינם חומרים על בסיס מים שאינם מזיקים לבני אדם או חיות מחמד בעת שימוש על פי ההוראות. לציפורים יש מערכת נשימה רגישה מאוד, ומסיבה זו מומלץ, כאמצעי זהירות, להוציאן מהחדר בעת ניקוי עמוק. עליכם להשתמש תמיד בחומרי ניקוי בזהירות ובהתאם להוראות המופיעות על המוצר .

כיצד אוכל להסיר כתמים עמוקים מהשטיח שלי?

הרחב

ראשית, יש לבצע טיפול מקדים בשטיח עם Tough Stain Precleaner של BISSELL. לאחר מכן, יש לנקות את השטיח עם מים חמים ומכשיר הניקוי העמוק של BISSELL, כאשר מחוון ה-SmartMix מכוון לתעבורה גבוהה. וודאו כי שלושה או ארבעה מעברים רטובים מבוצעים לכל קטע העובר ניקוי. המעברים הרטובים צריכים להיות מלווים בשני מעברים יבשים לפחות. כאשר הניקוי הושלם, מומלץ להשתמש במאוורר לזירוז ייבוש.

איזה סוגים של שטיחים מתאימים ביותר לניקוי עמוק?

הרחב

ניתן לנקות כמעט את כל סוגי שטיחים עם מכשירי הניקוי העמוק של BISSELL. לקבלת התוצאות הטובות ביותר מומלץ לבדוק את המלצות הניקוי העמוק של יצרן השטיח. לניקוי ריפודים, אנא בדקו את הוראות הטיפול. אם הוראות הטיפול לא ממליצות על שימוש במים לניקוי, אין להשתמש במכשירי הניקוי העמוק של BISSELL או בחומרי הניקוי של BISSELL.

כיצד ניתן להסיר חשמל סטטי מהשטיח?

הרחב

ערבבו חלק אחד של מרכך נוזלי עם כמות גדולה פי 5 של מים, רססו את השטיח בקלילות עם בקבוק תרסיס. תנו לזה להתייבש. מומלץ לחזור על כך כל כמה חודשים. יתכן ותמצאו כי מכשיר אדים יעזור בהסרת חשמל סטטי.